حفاظ پنجره و بالکن فرفورژه

لیست قیمت حفاظ و نرده پنجره فرفورژه و مدل های حفاظ پنجره و بالکن فرفورژه گلدار در سایت مشاهده و ثبت سفارش کنید. حفاظ پنجره فرفورژه با طرح دلخواه شما تولید میشود

حفاظ پنجره و بالکن مدرن

لیست قیمت حفاظ پنجره مدرن و انواع مدل و طرح حفاظ و نرده پنجره مدرن در سایت مشاهده کنید. تولید نرده و حفاظ پنجره و بالکن مدرن با طرح دلخواه شما امکان پذیر است

حفاظ پنجره و بالکن CNC

صنایع فلزی کاوه با تجربه ی اجرای بیش از 2400 پروژه در تهران و سایر استان ها تولید و نصب حفاظ پنجره و بالکن CNC با طراحی زیبا و منحصر به فرد و ایمنی بالا آماده ارائه ی خدمات می باشد.

حفاظ پنجره و بالکن لوکس

لیست قیمت حفاظ پنجره و بالکن و انواع طرح های نرده و حفاظ پنجره و بالکن با مدل های ساده و لوکس را در سایت مشاهده کنید. حفاظ پنجره با طرح دلخواه سفارش گرفته میشود

حفاظ پنجره و بالکن

محافظت از فضای داخلی ساختمان برای هر خانه و آشیانه ای ضروری است بدون وجود حفاظ بالکن و پنجره استفاده از فضا نتیجه ی چندان مطلوبی ندارد. شاید وظیفه نرده را تنها برقراری امینت و ایمنی بدانیداما وظایف حفاظ پنجره تنها به فاکتور برقراری امنیت و ایمنی خلاصه نمی شود. نرده ها و حفاظ ی پنجره و بالکن از اصلی ترین عنصرهای نمای ساختمان هستند. شاید بتوان گفت طرح نرده ها وحفاظ ها می تواند به کلی کیفیت نمای ساختمان را دگرگون نماید. اما این تاثیر همیشه مثبت نیست بلکه با انتخاب اشتباه محافظ پنجره یا بالکن کیفیت نمای ساختمان به شدت کاهش پیدا می کند. در انتخاب حفاظ پنجره بهتر است اولویت اول به جای قیمت حفاظ پنجره، طرح آن باشد. برای اشنایی با حفاظ پنجره و بالکن و کاهش اشتباهات در هنگام انتخاب حفاظ پنجره با این مطلب همراه باشید.

حفاظ و نرده پنجره و بالکن

با گسترش سبک آپارتمان نشینی در شهرهای امروزی کم کم اهمیت و نقش فضای باز در ساختمان به فراموشی سپرده شد و فضاهای باز و حیاط ها تنها به محل های گذر تبدیل شده اند که حداقل استفاده از آن ها می شود. استفاده حداقلی از حیاط نقش پنجره ها را به عنوان مفصل ارتباطی با فضای بیرون و بالکن ها به عنوان فضای باز خصوصی پر رنگ تر کرده است. حفاظ ها و پنجره ها عامل بسیار مهمی در برقراری ایمنی و امنیت این فضاها می باشند. بدون استفاده از محافظ بالکن و نرده پنجره استفاده از این فضاها به خصوص برای کودکان چندان مطلوب و خوشایند نیست. فاکتور های دیگری نظیر قیمت حفاظ پنجره، طرح محافظ پنجره و ... نیز در انتخاب شما نقش بسزایی دارد که در ادامه فاکتورهای تاثیر گذار بررسی می شود.

فاکتورهای تاثیر گذار بر انتخاب نرده ( محافظ) پنجره و حفاظ بالکن ( نظیر قیمت و... )

در انتخاب نرده باید از دو بعد  به آن توجه شود. در انتخاب نرده و حفاظ بالکن درست همان اندازه ای مسائل فنی مطرح است مسائل زیبایی شناختی نیز مطرح و پررنگ است. نمی شود تنها از یک بعد در انتخاب حفاظ بالکن دقت شود.درست همان اندازه ای که زیبایی و طرح جذاب و زیبا در نرده ها و حفاظ ها مطرح اند باید مسائل فنی نظیر استحکام نیز به درستی رعایت شود تا نرده بالکن و محافظ پنجره کارآمدی لازم را داشته باشد.فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب حفاظ بالکن عبارت اند از بقراری کامل ایمنی، تامین امنیت کافی، طرح و نقش زیبا به جهت کاهش اغتشاش بصری، قیمت و....

استحکام و امنیت حفاظ ها ( محافظ )های پنجره و بالکن و تاثیر آن بر قیمت

فاکتور بسیار مهم دیگر که در انتخاب نرده بالکن باید به آن توجه شود استحکام و ثبات نرده بالکن و پنجره می باشد. در نرده های پنجره و بالکن به دلیل بحث امنیت و جلوگیری از ورود افراد بیگانه به ساختمان باید از پروفیل های با کیفیت استفاده نمود که به راحتی دچار خم شدگی و شکستگی نشوند. همچنین فاصله ی تیرک ها و فضاهای خالی از یکدیگر باید به نحوی باشد که امکان عبور افراد و شکستن وجود نداشته باشد. عامل بعدی در استحکام کافی حفاظ های بالکن و نرده پنجره نوع جوش های به کار رفته در آن می باشد که در بهترین حالت باید از جوش های دوطرفه استفاده نمود تا امنیت کافی برای محیط ساختمان تامین گردد . استفاده از پروفیل های 20*20 برای پروفیل های داخلی و پروفیل 20*40 و 40*40 برای قاب خارجی موجب برقراری امنیت و استحکام کافی می گردد.

ایمنی نرده های بالکن و حفاظ پنجره و تاثیر ارتفاع (ابعاد) نرده بر قیمت

ایمنی، فاکتور بسیار مهم دیگری است که از اهداف اولیه افراد برای نصب نرده بالکن و حفاظ پنجره می باشد. اگر نرده و حفاظ را برای پنجره می خواهید نصب کنید باید دقت شود که طبق ضوابط شهرداری پنجره ها باید حداقل فاصله تا زمین را رعایت کنند در غیر اینصورت با نصب حفاظ پنجره می توان این کمبود را پوشش داد. برای بالکن نیز باید حداقل ارتفاع 100 سانتی متری رعایت گردد، تا ایمنی افراد به خصوص کودکان تامین گردد. در طبقات اولیه ساختمان برای برقراری امنیت بیشتر گاهی افراد نرده ها را سرتاسری نصب می کنند که در اینصورت موجب افزایش قیمت محافظ بالکن می گردد.برای پنجره ها نیز گاها در طبقات اولیه ساختمان نرده ها به صورت سرتاسری و در سایر طبقات به صورت نیمه نصب میشوند.بخاظر داشته باشید که ارتفاع محافظ پنجره و بالکن تاثیر مستقیم بر قیمت می گذراند.

طرح و نقش حفاظ های پنجره و بالکن و تاثیر طرح محفاظ بر قیمت آن

نرده ها و طرح های حفاظ پنجره بر اساس طرح و نقش در چهار دسته ی فرفورژه ، مدرن ، سی ان سی و لوکس دسته بندی می شود. طرح نرده بالکن و یا حفاظ پنجره عامل بسیار تعیین کننده ای در قیمت نرده پنجره می باشد. عمدتا نرده های مدرن ارزانترین نرده های بالکن و پنجره و حفاظ ها سی ان سی و لوکس گرانترین نوع آن ها می باشد. در نگاه اول طرح نرده ها فقط بر کیفیت ساختمان اثر میگذارند اما این طور نیست و در گام بعدی طرح نرده ها بر کیفیت جداره شهری نیز اثر می گذراند.اگر در انتخاب طرح نرده عواملی همانند :رنگ آن، هماهنگی با سبک نمای ساختمان و هماهنگی حفاظ های طبقات با یکدیگر در نظر گرفته نشود باعث کاهش کیفیت نمای ساختمان وجداره شهری می شوند. علاوه بر تاثیر طرح نرده و حفاظ پنجره بر بیرون طرح نرده تاثیر گسترده ای بر محیط داخلی نیز میگذارند.طرح های شلوغ مانع بدی برای ورود نور به محیط داخل می شوند.علاوه بر ورود نور طرح های شلوغ وپرتراکم تاثیر گسترده ای بر دید و منظر نیز دارند. باید دقت شود که حفاظ های بسیار شلوغ از داخل مانع دید مطلوب به محیط خارجی می شوند که در طولانی مدت موجب ازردگی ساکنین می شود.

تاثیر قیمت و بودجه بر انتخاب نرده و محافظ پنجره و بالکن

شما با هر بودجه ای می توانید نرده و حفاظ بالکن ای با کیفیت تهیه کنید. اگر کمترین بودجه را دارید نرده های بالکن و پنجره مدرن سری اول که طرح بسیار ساده ای دارند هم امنیت و ایمنی را به صورت کامل برقرار می کند و هم به دلیل سادگی به کاهش اغتشاش بصری کمک می کند. اگر به دنبال نرده های خاص هستید و هدف از نصب حفاظ پنجره و بالکن بالا بردن کیفیت نمای ساختمان است نرده های سی ان سی و مدرن های سری سوم که جزییات فراوانی دارند می تواند گزینه مناسبی برای شما باشند.
( برای دریافت لیست قیمت حفاظ پنجره بالکن با شماره 021284270 بگیرید. )
در هر صورت با هر بودجه و قیمتی می توانید نرده و حفاظ بالکن را با بالترین کیفیت و استحکام سفارش داد.  صنایع فلزی کاوه بر آن است تا با حداقل بودجه نیز حفاظی با کیفیت و با طرح های متنوع و ساده ارائه دهد تا کیفیت نمای ساختمان شما و جداره شهری نیز بهبود یابد.

کدام نرده بالکن مناسب ساختمان شما می باشد؟

به دلیل گستردگی سبک های مختلف ساختمان در شهر تهران نیاز به نرده های بالکن در انواع مختلف نیز احساس می شود. نرده های بالکن  در دسته بندی های گوناگون و مدل های بسیار زیادی وجود دارد که باید با توجه به سبک ساختمان خود انتخاب نمایید. طول عمر بالای نرده های فلزی باعث می شود سالیان سال این نرده ها بر روی نمای شما قرار بگیرند.پس انتخاب نوع و مدل حفاظ بسیار مهم است. می توانید با مشاوره با کارشناسان ما مناسب ترین نرده را برای پنجره و بالکن انتخاب نمایید. ( برای دریافت لیست قیمت حفاظ پنجره بالکن با ما تماس بگیرید. )
 
نیاز به مشاوره و یا راهنمایی در رابطه با محصولات صنایع فلزی کاوه دارید ؟

جهت تماس با تیم پشتیبانی مشتریان ، یکی از راه های ارتباطی زیر را انتخاب نمایید

آدرس : تهران، عباس آباد، خیابان قائم مقام، پلاک 186، واحد 39

تلفن تماس : 021284270

موبایل : 09107500538

فکس : 02128427065

ایمیل : info@kmi.ir

صنایع فلزی کاوه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاع از محصولات جدید و شگفت انگیز و اطلاع از آخرین اخبار صنایع فلزی کاوه از طریق شبکه های اجتماعی