500 سانتی متر
0 سانتی متر
360 سانتی متر
0 سانتی متر
530 کیلوگرم
0 کیلوگرم
1 2
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
حالت نمایش :
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1030
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 26 کیلوگرم استعلام قیمت
صنایع فلزی کاوه متنوع ترین حفاظ های پنجره مدرن برای مشتریان فراهم کرده است.مدل ها، مشخصات، کیفیت ساخت و قیمت حفاظ های پنجره و بالکن مدرن را در سایت مشاهده کنید
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1029
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 20 کیلوگرم استعلام قیمت
ترکیب چند مستطیل تو در تو پایه ی اصلی طرح را تشکیل داده است. در این حفاط پنجره اشکال اصلی در مرکز طرح شکل گرفته است. کادر این حفاظ ساده طراحی شده است اما در مرکز طرح تجمع خطوط عمودی و افقی بیشتر است. شاید اصلی ترین نقطه ضعف این طرح سد کردن حدودی دید و منظر و القای حس محصوریت در کاربر فضای داخلی باشد.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1032
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 24 کیلوگرم استعلام قیمت
صنایع فلزی کاوه متنوع ترین حفاظ های پنجره و بالکن مدرن برای مشتریان فراهم کرده است.مدل ها، مشخصات، کیفیت ساخت و قیمت حفاظ های پنجره مدرن را در سایت مشاهده کنید
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1031
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 21 کیلوگرم استعلام قیمت
صنایع فلزی کاوه زیباترین حفاظ های پنجره و بالکن مدرن برای مشتریان فراهم کرده است.مدل ها، مشخصات، کیفیت ساخت و قیمت حفاظ های پنجره مدرن را در سایت مشاهده کنید
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1028
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 21 کیلوگرم استعلام قیمت
اگر به فرم اشکال اسلیمی در کاشیکاری بناهای سنتی دقت کنیم متوجه میشویم که منبع الهام این طرح اشکال و کاشیکاری های معماری اسلامی بوده است. این طرح کاشیکاری های معماری اسلامی را در ذهن تداعی میکند. همچنین طرح این حفاظ را میتوان برگرفته از فرم چلیپا که در معماری ایرانی کاربرد بسیار گسترده ای دارد دانست.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1027
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 21 کیلوگرم استعلام قیمت
امروزه در صنعت ساختمان سازی توجه به ساختمان های چند عملکردی بیشتر شده است. ساختمان هایی که گاها چند عملکرد همانند تجاری، اداری، مسکونی را در خود دارند. بهترین گزینه برای حفاظ پنجره این قبیل ساختمان ها حفاظ های مدرن می باشد. حفاظ ها هرچه ساده تر طراحی شوند کاربرد گسترده تری در کاربری های مختلف دارند.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1026
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 22 کیلوگرم استعلام قیمت
شاید یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین ایده های ممکن برای طراحی حفاظ پنجره مدل بالا باشد. این طرح جز ابتدایی ترین طرح هایی است که برای حفاظت از محیط داخلی و قرار گرفتن روی پنجره به ذهن طراح میرسد خطوط صاف و زاویه های قائم این طرح، حکایت از طرحی بسیار محکم و منطقی دارد.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1025
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 26 کیلوگرم استعلام قیمت
ایجاد امنیت اصلی ترین عاملی است که باعث استفاده از حفاظ پنجره می شود. حفاظ پنجره باید امنیت کامل را برای محیط ذاخلی برقرار نماید. وجود حفاظ در طبقات اولیه ساختمان ضروری است. بهتر است از حفاظ ها و نرده های که تماما در آن پروفیل افقی به کار رفته است پرهیز شود چرا که امکان خوبی را در اختیار سارقین برای بالا رفتن فراهم میکند.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1024
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 22 کیلوگرم استعلام قیمت
شاید جالب به نظر برسد با اینکه حفاظ های مدرن با ساده ترین ایده های طراحی خلق میشوند زیبایی و محبوبیت زیادی در بین افراد دارند. با گذر زمان این حفاظ ها رواج بیشتری در صنعت ساختمان سازی پیدا کرده اند. در مدل های مدرن خبری از استفاده از تجهیزات پیچیده، ایده های طراحی منحصر بفرد و جزییات پیچده و پر کار نیست و بیشتر توجه به فاکتورهای عملکردی می باشد.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1023
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 26 کیلوگرم استعلام قیمت
در طراحی ویلاها و پروژه های مسکونی تامین امنیت جز مهم ترین عوامل دخیل در طراحی به شمار می رود. در برخی موارد  پنجره ها با فاصله کمی از سطح زمین طراحی میشود که در مسائل امنیتی خلل وارد میکند. در این ساختمان ها وجود حفاظ های مناسب بسیار ضروری می باشد.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1022
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 23 کیلوگرم استعلام قیمت
با گذر از کنار ساختمان ها و دقت به نمای ساختمان ها در می یابیم که اجزای فلزی بخش عمده نمای ساختمان را تشکیل می دهند. گاه نماهایی که در آن از چندین مدل مختلف اجزای فلزی استفاده شده است را می بینیم که به نظر جالب نمی آید. بهترین راه جلوگیری از اغتشاش بصری هماهنگ سازی اجزای فلزی از قبیل نرده، درب و حفاظ می باشد
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1021
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 19 کیلوگرم استعلام قیمت
امروزه با گذر زمان، طرح های مدرن برای اجزای فلزی ساختمان در مقایسه با سایر طرح ها از جمله کلاسیک رواج بیشتری پیدا کرده است. این طرح ها مناسب کسانی است که  طرح ها ساده و بی پیرایه را ترجیح می دهند. همچنین جهت بکارگیری در کاربری هایی همچون فضاهايي اداری و تجاری كه امكان استفاده از طرح هاي پيچيده را ندارند این حفاظ ها را میتوان گزینه مناسبی دانست.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1019
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 20 کیلوگرم استعلام قیمت
سبک مدرن سبکی است که از قرن 20 پایه گذاری شد. در این سبک جنبه های عملکردی مهم تر از جنبه های زیبایی شناختی است. گاه در طراحی ساختمان ترکیب ساده ای از بتن و عناصر فلزی نمای یک ساختمان را تشکیل میدهد. در طراحی عناصر فلزی همانند درب و حفاظ پنجره نیز گاها ریتم ساده ای از پروفیل های فلزی کلیت طرح را شکل میدهد.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1020
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 22 کیلوگرم استعلام قیمت
در برخی از طرح های معماری برای تامین نورگیری بیشتر فاصله پنجره از زمین کاهش میابد و پنجره های ساختمان اصطلاحا سرتاسری طراحی میشود. این پنجره ها از نظر زیبایی برای کاربران ساختمان معمولا جذاب تر است. همچنین نورگیری بیشتر فضای داخلی باعث محبوبیت این پنجره ها شده است.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1017
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 24 کیلوگرم استعلام قیمت
پنجره ها اجزایی از نمای ساختمان هستند که ارتباط با محیط بیرون را فراهم می کنند. برای برقراری امنیت بیشتر برای محیط داخلی بر روی پنجره ها حفاظ نصب می شود. انتخاب مدل حفاظ مسئله بسیار مهمی می باشد و نیازمند صرف دقت فراوان است چرا که حفاظ ها هم بر روی زیبایی نمای ساختمان اثر گذاشته و هم بر نورگیری فضای داخلی ساختمان اثر خواهند گذاشت
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1018
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 22 کیلوگرم استعلام قیمت
عمدتا طرح های مدرن قرینه طراحی می شوند. قرینگی اصلی ترین عامل ایجاد یکنواختی در طرح است. در این مدل حفاظ مدرن خبری از قرینگی و یکنواختی نیست و قرینگی جای خود را به طرحی متنوع داده است. فرم شکل گرفتن خطوط افقی در کنار یکدیگر نمادی از تکامل و پیشرفت می باشد.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1014
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 20 کیلوگرم استعلام قیمت
جزئیات و‌ طرح های حفاظ های پنجره خود می تواند عنصری مهم و چشمگیر در طراحی نماهای امروزی محسوب شود. پنجره ها ارتباط انسان با محیط خارجی را فراهم میکنند. در ساختمان های امروزی که استفاده از حیاط کم کم به فراموشی سپرده شده است تنها ارتباط با فضای بیرون دریچه ای از ساختمان به نام پنجره است.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1013
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 24 کیلوگرم استعلام قیمت
امروزه تاثیر چشم گیر جزئیات در زیبایی  ساختمان بر کسی پوشیده نیست جزئیات از جمله حفاظ ها و نرده ها میتواند به نمای ساختمان روح تازه ای ببخشد انتخاب جزئیات کارآمد که در عین حال از لحاظ ظاهری نیز مطلوب باشند دغدغه ی اصلی کارفرمایان و معماران می باشد حفاظ های مدرن با طرح های کاملا به روز‌، کارآمد و متنوع انتخاب این جزئیات را آسان تر نموده است
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1015
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 24 کیلوگرم استعلام قیمت
امروزه در طراحی اجزای ساختمان، تمامی طرح ها گرایش به سمت مینیمالیستی پیدا کرده اند. استفاده از عناصر با کارکرد حداکثری در ترکیبی ساده و بی پیرایش اصول شکل گیری حفاظ های مدرن می باشد. این عناصر گاهی در ساده ترین ترکیب و گاه شکل های پیچیده تری به خود می گیرد.
حفاظ پنجره و بالکن مدرن کد M1016
طول : 100 سانتی متر ارتفاع : 150 سانتی متر وزن : 20 کیلوگرم استعلام قیمت
ظرافت اولین ویژگی این حفاظ است که در ذهن نقش میبندد. سادگی و ظرافت دو عامل مهم است که سبک معماری و هنری مینیمالیسم را در ذهن تداعی میکند. در این سبک تمامی اجزا و احجام و اشکال در ساده ترین حالت ممکن طراحی می شود ایده اصلی طراح در این حفاظ تکرار ریتمیک چهارسوهای فلزی بوده است.
1 2

حفاظ پنجره و بالکن مدرن

حفاظ پنجره و بالکن مدرن

نرده بالکن و حفاظ پنجره را از دو دیدگاه درونی و بیرونی میتوان بررسی کرد و در هر دو دیدگاه به بعد ماده و معنای آن نیز توجه نمود. از ابعاد مادی نرده بالکن و حفاظ پنجره میتوان به بعد حفاظت و صیانت آن اشاره نمود که آدمی را از ناهنجاری های وارده از دنیای بیرون و اختلالات روانی درونی همچون سپری ستبر محفوظ می کند.
بالکن ها و پنجره های بنا که در حکم چشم و گوش و بینی و دهان آن بوده و تنها محل ارتباطی بنا با دنیای خارج هستند که به ساکنین آن امکان میدهد با محیطی که جزوی از آن هستند در تعامل باشند از اهمیت بالایی برخوردارند و با وجود چنین نرده های زیبایی که در معنای روح شان بوده کیفیتی دو چندان پیدا کنند.
این کیفیت با نقش زیبای آنها در ارتباط بوده و به معماران عزیز این امکان را میدهد که با طراحی پنجره ها با دست انداز کوتاهتر و جبران آن با حفاظ پنجره فضایی پر نور و فراخ داشته باشند که سرشار از زندگی و جاودانگی است. لذا سایه روشن های ایجاد شده توسط این نرده ها و حفاظ ها و همچنین دید فراختر از درون و محصوریت از بیرون کیفیت این فضا را دو چندان میکند.

صنایع فلزی کاوه با توجه به تمام ابعاد زیبایی شناختی و فنی نمونه هایی از آن را در اختیار مخاطبین گرامی قرار میدهد. حفاظ پنجره و بالکن ساختمان با بالاترین کیفیت را با صنایع فلزی کاوه تجربه کنید.حفاظ پنجره و بالکن مدرن

  •  رنگ تمامی حفاظ ها رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) پوشش فام درجه یک می باشد.
  •  مقطع پروفیل قاب برای ابعاد کمتر از 150*150 سانتی متر 20*20 و بیشتر از 150*150 سانتی متر 40*40 می باشد.
  • مراحل ساخت حفاظ پنجره و بالکن: مرحله اول ساخت حفاظ مطابق با طرح و اندازه، مرحله دوم ساب زدن نقاط جوش، مرحله سوم فلپ زنی برای ایجاد سطح کاملا یکنواخت، مرحله چهارم پاکسازی حفاظ و رفع آلودگی ها، مرحله پنجم رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک، مرحله ششم کنترل کیفیت و بسته بندی حفاظ
  •  ضخامت تمامی پروفیل های مصرفی 2 میلی متر می باشد.
  •  قیمت های فوق با احتساب جوشکاری دوطرفه می باشد.
  •  هزینه نصب و لکه گیری هر متر مربع 35 هزار تومان می باشد.
نیاز به مشاوره و یا راهنمایی در رابطه با محصولات صنایع فلزی کاوه دارید ؟

جهت تماس با تیم پشتیبانی مشتریان ، یکی از راه های ارتباطی زیر را انتخاب نمایید

آدرس : تهران، عباس آباد، خیابان قائم مقام، پلاک 186، واحد 39

تلفن تماس : 021284270

موبایل : 09107500538

فکس : 02128427065

ایمیل : info@kmi.ir

صنایع فلزی کاوه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاع از محصولات جدید و شگفت انگیز و اطلاع از آخرین اخبار صنایع فلزی کاوه از طریق شبکه های اجتماعی